Chceme úspěšné Česko v silné Evropě

Česko patří do Evropy. Chceme v Evropě svobodně cestovat, pracovat v ní, studovat. Sdílíme s Evropou víru v demokracii, ve svobodné podnikání, sociální spravedlnost i bezpečnost. Díky tomu, že jsme součástí Evropy, zažíváme nejlepší období v našich moderních dějinách.

Pokud chcete stejně jako my, aby tomu tak bylo i nadále, připojte se k nám. Evropa nám nabízí spoustu výhod a my chceme, aby je naše země uměla co nejlépe využít. Jsme Moje Evropa, společně s vámi největší česká proevropská síla.

Nebojíme se přiznat, že Evropa i Česko toho musí ještě hodně vyřešit. Překážky musíme odstraňovat, nikoli před nimi utíkat – ať už směrem do Moskvy nebo do Pekingu. Česká budoucnost, budoucnost každého z nás, je spjatá s propojenou Evropou. Buďme v ní respektovaným členem, o jehož názory ostatní stojí.

Česko nesmí skončit na vedlejší koleji. Nechceme být rozvojovou zemí nebo dokonce loutkovým státem despoty z Východu. Usilujeme o to, aby naše země zůstala ve středu evropského dění. Zachovejme výhody, které jsme si vydobyli – a získejme si další. Nesmíme rezignovat na naši roli v Evropě. Jen díky vzájemné spolupráci s evropskými státy lze zajistit stabilitu a prosperitu naší vlasti.

Moje Evropa spojuje všechny, kteří chtějí, aby naše země patřila na Západ mezi úspěšné, bohaté a sebevědomé evropské státy V současné diskusi o Evropské unii a roli Česka v ní zoufale chybí fakta a ověřené informace. Nebojíme se jít proti lžím a manipulacím – jednoduše, srozumitelně a přehledně.

Nejsme spojeni s žádnou politickou stranou, hnutím, vládní koalicí nebo opozicí. Nejsme součástí žádného státního nebo evropského úřadu. Jsme otevřená komunita lidí, kteří chtějí o Evropě pravdivě a informovaně mluvit. Naším cílem je úspěšné Česko v silné Evropě.

Patříme do Evropy a Evropa bude taková, jakou si ji společně uděláme.

Máme rádi Česko. Záleží nám na Evropě. Chceme ji dělat silnou a spravedlivou, a chceme v takové Evropě být. Přidejte se k nám a ukažte, že naše země patří na Západ.